Schuco – Top Marka 2012

środa, 30 Styczeń , 2013
Miło nam Państwa poinformować, że pod koniec grudnia profil Schüco, dostępny w naszej ofercie, otrzymał tytuł Top Marka 2012 w kategorii „Profile i systemy okienno-drzwiowe z aluminium i PCV”  , co stanowi ukoronowanie dotychczasowej pozycji widzianej oczami klienta/konsumenta.
Top Marka to ekskluzywny tytuł, o przyznaniu którego decyduje szczególnie wybitna pozycja marki wśród konkurencyjnych brandów wg. podziału branżowego. Tytuł ten otrzymują brandy, które zdołały utrzymać się przez lata w ścisłej czołówce konkursu Laur Konsumenta / Klienta.
O przyznaniu wyróżnienia TOP MARKA decyduje przede wszystkim pozycja oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów według podziału branżowego. Laur Klienta – Top Marka przyznawane jest również produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów/klientów biorących udział w plebiscycie. Na podstawie analizy popularności oraz ocen przyznawanych przez oddających głosy w plebiscycie wyłaniane są marki najlepiej postrzegane przez konsumentów/klientów.