bramy garażowe

Wybór odpowiedniej bramy garażowej wbrew pozorom nie należy do łatwych – musi ona łączyć w sobie walory estetyczne, być dopasowana do elewacji i architektury budynku, a przede wszystkim – być poprawnie zamontowana i spełniać funkcje praktyczne. To wizytówka domu, która jednocześnie ma zabezpieczać przed włamaniem i skutecznie chronić jego wnętrze.

Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Darba obejmującej montaż wyposażenia pochodzącego wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi:

  • bramy garażowe segmentowe otwierane pionowo w górę, co stanowi idealne rozwiązanie dla domów z ograniczoną ilością miejsca lub małym wjazdem. Pozwala także efektywniej wykorzystać przestrzeń w środku garażu.
  • modele uchylne – otwierane na zewnątrz i chowane pod stropem garażu. Posiadamy ponad 20 różnych wzorów obiektu tego typu zarówno ze stali, jak i drewna.
  • wersje rolowane RollMatic, czyli zwijane pionowo w gorę, które podobnie do modeli segmentowych nie zajmują zbędnego miejsca zarówno w środku, jak i przed garażem.

Bramy garażowe segmentowe Bramy garażowe segmentowe Bramy garażowe uchylne Bramy garażowe uchylne Bramy garażowe rolowane Bramy garażowe rolowane