okna

Wśród podstawowych elementów wyposażenia domu, które muszę odróżniać się wysoką jakością i dokładnym montażem z pewnością należy wymienić okna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Darba z Poznania, w której znajdziesz modele wykonane z wysokogatunkowego drewna, wytrzymałego PCV oraz drewniano-aluminiowe.

Dzięki współpracy wyłącznie z uznanymi i renomowanymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować wyposażenie najwyższej jakości – nadające się idealnie do zastosowania w budynkach o przeznaczeniu użytkowym, jak i komercyjnym. Wśród najbardziej znanych producentów posiadamy obiekty o profilach:

  • Schüco – idealne na każdą porę roku o szerokiej możliwości wzornictwa i kolorystyki. Dostępne w seriach Classic, Rondo oraz Cava,
  • Thyssen – z możliwością wyboru opcji profilu 5 lub 6-cio komorowego,
  • Gealan – dostępne w trzech wariantach – Komfort, Elegant i Termo.

Polecamy tradycyjne okna drewniane bądź wykonane z połączenia tego materiału z aluminium. Charakteryzują się one doskonała izolacją termiczną oraz wytrzymałą na uszkodzenia konstrukcją.

Schüco Schüco Thyssen Thyssen Gealan Gealan Okna drewniane Okna drewniane Okna drewniano – aluminiowe Okna drewniano - aluminiowe