DARBA

Rolety i żaluzje

rolety materiałowe

ROLETKI MATERIAŁOWE I ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

Montowane wewnątrz budynku, stanowią elegancką i praktyczną ozdobę wnętrza. Żaluzje materiałowe umożliwiają dowolony dobór kolorów, tak aby idealnie wpasowały się do wnętrza domu.

żaluzje fasadowe

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe, doskonale sprawdzają się w użyciu przy dużych obiektach, dzięki nim można kontrolować poziom nasłonecznienia pomieszczeń, izolują ciepło z zewnątrz, przez co w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód podczas upałów, stanowią także dużą ozdobę domu.

rolety zewnętrzne


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne naokienne - Rolety zostają nałożone bezpośrednio na okno, jest to rozwiązania najczęściej stosowane przy budowie nowych domów. Ich główną zaletą jest to, że skutecznie zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia.

O KATEGORII

Wybór rolet, żaluzji przeznaczonych dla Twojego domu to bardzo ważna kwestia – źle dobrane mogą nie spełniać swojej funkcji, przez co będą bezużyteczne. Postaw zatem na żaluzje DARBA, zapewniamy doskonałą funkcjonalność jak i elegancki wygląd, który nada smaku Twojemu domowi. 

F.A.Q

W oknach dachowych śmiało można wykorzystać rolety okienne, jednak muszą to być specjalne rolety o przeznaczeniu do okien dachowych. 

Owalne czy trójkątne – można zasłonić okna o każdym kształcie, stosuje się przy tym  rolety plisowane czyli tzw. plisy. Takie rolety muszą zostać wykonane na zamówienie, a firma potrzebuje dokładnych wymiarów okna – zatem najlepiej dostarczyć firmie wykonującej dla nas usługi, dane techniczne, lub wzór okna odrysowany na kartonie. 

W przypadku niemateriałowych rolet, można czyścić je za pomocą gąbki, ścierki i wody z dodatkiem delikatnego detergentu. Kiedy mamy do czynienia z roletami materiałowymi, należy być o wiele bardziej ostrożnym, tak aby ich nie uszkodzić – można użyć tutaj gąbki oraz ciepłej wody, jednak nie powinno się ich zbyt mocno pocierać. 

W wielu przypadkach montaż bezinwazyjny jest możliwy, ponieważ rolety zostają przytwierdzone do okna specjalistycznym, trwałym klejem. 

Wygoda
Ochrona
Żaluzje DARBA