DARBA

GERDA

DRZWI DO DOMÓW

Lider wśród drzwi. Drzwi Gerda to jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie marek na rynku, firma swoją sławę zyskała dzięki solidnemu wykonaniu, trwałości oraz elegancji charakterystycznej dla każdego produktu dostępnego w sklepie

DRZWI DO MIESZKAŃ

Jeśli zależy Ci na drzwiach, które staną się idealnym dopełnieniem Twojego mieszkania - postaw na firmę Gerda. Dostępność wielu atrakcyjnych wzorów doskonale dopasowanych do każdego domu.

O KATEGORII

Drzwi Gerda wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Do ich produkcji stosuje się wyłącznie materiały o najwyższej jakości – drzwi tej firmy charakteryzują zarówno duża wytrzymałość, jak i doskonałe parametry izolacji termicznej. Nasza firma świadczy wymianę drzwi Gerda w Poznaniu i okolicach. Te markowe produkty to znakomity wybór do mieszkania oraz domu.

Wymiana drzwi Gerda – Poznań

Wymiana na drzwi Gerda z naszego poznańskiego salonu zapewni domownikom bezpieczeństwo. Znakomicie wyprofilowane produkty posiadają solidną konstrukcję, wyposażoną w wytrzymałe zawiasy, które uniemożliwiają wyjęcie skrzydła z ościeżnicy. Ona z kolei przepięknie dopełni całość kompozycji. Ponadto ościeżnica znakomicie uszczelni skrzydło, utrzymując je we właściwej pozycji przez długie lata. Szybką i bezproblemową wymianę drzwi Gerda wykonują nasi poznańscy fachowcy zapewniający terminową realizację usługi. Udostępniane modele wyróżnia nowoczesny design, wśród nich wybierzecie Państwo te, które będą idealnie pasować do stylu, w jakim urządzone zostały domowe przestrzenie.

Wymiana drzwi Gerda – zapewnij ciepło w domu

Jakie korzyści daje wymiana drzwi na model firmy Gerda? Produkty te znakomicie utrzymują ciepło w domach i mieszkaniach. To zasługa ich szczelnej struktury o wysokich parametrach izolacji termicznej, odpornej na przenikanie chłodu z zewnątrz. Nieprzepuszczalna, utrzymująca ciepło obudowa jest wsparciem w domowym oszczędzaniu – szczelność drzwi przełoży się na mniejsze wydatki na ogrzewanie.

Wymianę drzwi Gerda wykonujemy w Poznaniu w godzinach dogodnych dla klientów, a wszystkie modele produktów oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy!

F.A.Q

Tak, nasza firma przy zakupie produktów z naszego sklepu, oferuje także usługę montażu drzwi. 

Ta kwestia przy zakupie drzwi zależy od Państwa gustu, oraz upodobań. W przypadku ograniczonego miejsca, należy wybrać rodzaj drzwi, które podczas otwierania nie będą kolidowały z innymi obiektami. 

Ustalenie jakich drzwi potrzebujemy do swojego mieszkania jest bardzo ważnym elementem – źle dobrane drzwi mogą stać się niezwykle problematyczne, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że będą kolidowały z innymi przedmiotami, lub drzwiami sąsiadów. 

Standardowy czas montażu drzwi to około 3-4 godziny. 

SZYK
WYGODA
DRZWI DARBA