DARBA

GERDA

DRZWI DO DOMÓW

Lider wśród drzwi. Drzwi Gerda to jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie marek na rynku, firma swoją sławę zyskała dzięki solidnemu wykonaniu, trwałości oraz elegancji charakterystycznej dla każdego produktu dostępnego w sklepie

DRZWI DO MIESZKAŃ

Jeśli zależy Ci na drzwiach, które staną się idealnym dopełnieniem Twojego mieszkania - postaw na firmę Gerda. Dostępność wielu atrakcyjnych wzorów doskonale dopasowanych do każdego domu.

O KATEGORII

Drzwi Gerda wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości – drzwi tej firmy charakteryzuje duża wytrzymałość, jak i wysokie parametry izolacji termicznej. Drzwi Gerda to znakomity wybór dla każdego mieszkania czy domu. 

F.A.Q

Tak, nasza firma przy zakupie produktów z naszego sklepu, oferuje także usługę montażu drzwi. 

Ta kwestia przy zakupie drzwi zależy od Państwa gustu, oraz upodobań. W przypadku ograniczonego miejsca, należy wybrać rodzaj drzwi, które podczas otwierania nie będą kolidowały z innymi obiektami. 

Ustalenie jakich drzwi potrzebujemy do swojego mieszkania jest bardzo ważnym elementem – źle dobrane drzwi mogą stać się niezwykle problematyczne, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że będą kolidowały z innymi przedmiotami, lub drzwiami sąsiadów. 

Standardowy czas montażu drzwi to około 3-4 godziny. 

SZYK
WYGODA
DRZWI DARBA