DARBA

PARAPETY

parapety zewnetrzne

WEWNĘTRZNE

Firma DARBA oferuje Państwu szeroki wybór parapetów, dostosowanych indywidualnie do każdego zamówienia. Zapewniamy solidne materiały o eleganckim wyglądzie, idealnie wpasowujące się w każde wnętrze.

parapety wewnętrzne

ZEWNĘTRZNE

Jeśli w Twoich planach pojawiła się wymiana okien, zapewnij sobie te najlepsze. Oferujemy produkty jakościowo najlepsze na rynku, w tym solidne parapety, które idealnie wpasują się w wygląd Państwa domu.

PARAPETY POZNAŃ

W wyborze okien nasi klienci stawiają zdecydowanie na dobrą jakość, jaką oferuje nasza firma. Nie można przy tym zapomnieć o równie ważnym elemencie jakim są parapety okienne, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dlatego już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapewnij swojemu domowi parapety, które będą służyć Ci przez długie lata, jednocześnie doskonale wypełniając swoja rolę. Szeroki asortyment pozwoli precyzyjnie dopasować parapety kolorem i designem do wnętrz, a także do stylu fasady domu. W ręce naszych klientów oddajemy między innymi parapety aluminiowe, stalowe, granitowe, marmurowe, ze sztucznego kamienia (imitujące płytki), z konglomeratu, i inne, a to wszystko w wielu odsłonach.

Ponadto proponujemy inne ciekawe alternatywy, jak choćby nakładki renowacyjne. Pozawalają one efektownie, szybko, łatwo i tanio odnowić wszystkie stare parapety, bez konieczności usuwania ich i zastępowania nowymi. Jest to zdecydowanie doskonałe rozwiązanie, gdy dysponujemy solidnymi parapetami chociażby drewnianymi lub betonowymi, ale chcemy zmienić ich wygląd.

W zależności od materiału oraz producenta, parapety różnią się ciężarem, grubością, wytrzymałością, sposobem montażu, odpornością na uszkodzenia i wieloma innymi parametrami. Wszystkie parametry jak i właściwości można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak również w katalogu produktów. Nasi doradcy pomogą każdemu w wyborze odpowiednich parapetów, tak aby spełniały wszystkie oczekiwania i były najlepiej dopasowane do potrzeb. Zawsze jednak to nasi klienci decydują jak mają wyglądać parapety w ich domach i firmach, jaką mają mieć kolorystykę, powłokę, wykończenie boków etc. My zaś pomagamy w najlepszym wyborze, kompletujemy zamówienie, zapewniamy transport i szereg dodatkowych usług. Warto się z nami skontaktować w celu zapoznania się z pełną ofertą parapetów. O szczegółach opowiedzą nasi sprzedawcy w salonie firmowym DARBA z siedzibą w mieście Poznań, do którego serdecznie zapraszamy.