DARBA

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane, jak żadne inne, wyróżniają się walorami estetycznymi. Dlatego to zdecydowanie najlepszy wybór do stylowych budynków, willi, apartamentów. Można zdecydować się na okna malowane, rzeźbione, lakierowane. Do wyboru jest też szeroka paleta barw. Bez wątpienia nadają budynkom indywidualnego charakteru. Doceniają je miłośnicy luksusu i produktów najwyższej jakości, ale też zwolennicy ciepłych, naturalnych, przyjaznych człowiekowi materiałów.

Okna drewniane są szczelne, stanowią też dobrą izolację akustyczną, dzięki czemu świetnie wygłuszają dźwięki z otoczenia. Tym samym okna drewniane podnoszą komfort życia mieszkańców.

Profile drewniane dostępne w kolekcji firmy Darba Poznań, to inwestycja na lata, bo takie okna można odnawiać i przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji będą służyć nawet ponad sto lat!

W zależności od oczekiwań klientów oferujemy okna drewniane w różnych konfiguracjach, w tym uzbrojone w funkcje antywłamaniowe. Tym samym nasi klienci otrzymują najwyższej jakości produkt dopasowany w pełni do ich potrzeb. Służymy też fachowym doradztwem, montażem i całym szeregiem usług dodatkowych, takich jak transport czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Tym samym zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz do odwiedzenia naszego salonu firmowego w mieście Poznań, w którym szczegółowo przestawimy dostępny asortyment i zaproponujemy optymalne rozwiązania zgodne z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje będą dla Państwa satysfakcjonujące, jak dla setek klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w ciągu niemal trzydziestu lat działalności naszej firmy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU