DARBA

OKNA

profile okienne

SALAMANDER

Salamander to profile okienne lub drzwiowe spełniające najwyższe stawiane im wymagania i oczekiwania swoich klientów. Specjalnie dla Państwa została przygotowana wielka różnorodność w wyborze profili.

okna inoutit

INOUTIC

Okna jednej za największych światowych marek, wybór tych okien to zapewnienie sobie produktu o doskonałej jakości i trwałości na wiele lat. Dzięki skomplikowanej technicznie budowie, przedostanie się wody do wnętrza jest niemożliwe co uniemożliwi ich korozji.

okna drewniane

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane to wybór idealny dla osób, które chciałyby wprowadzić do swojego domu eleganckie i estetyczne elementy. Drewno wykorzystane w oferowanych przez nas oknach, to materiał szlachetny, zapewnia komfort, elegancje i funkcjonalność.

okna aluminiowe

SCHÜCO

Elegancja połączoną z fachowym, solidnym wykonaniem i przyszłościową izolacją cieplną. Dzięki wykorzystaniu okien marki Schüco zapewnisz swojemu domowi energooszczędność, doskonale wykonanie z wykorzystaniem materiałów takich jak aluminium czy tworzywo sztuczne.

okna aluminiowe

ALUMINIOWE

Wybierając okna aluminiowe dostępne w naszej ofercie, zyskujesz - łatwość użytkowania i bezpieczeństwo, energooszczędność domu, nowoczesny design, są przyjazne dla środowiska.

okna drewniano-aluminiowe

OKNA DREWNIANO - ALUMINIOWE

Profil okienny o wyjątkowej budowie- wewnątrz okna znajdują się drewniane elementy, z zewnątrz natomiast wykorzystano aluminium, doskonałe połączenie dwóch na pozór niepasujących do siebie materiałów, dzięki tym oknom zyskujesz trwałość aluminium i elegancję drewna.

O KATEGORII

W ofercie udostępniamy szeroki wybór profili okiennych, z pewnością znajdą Państwo okna drewniane, aluminiowe i pasywne, które zapewnią doskonałą stylistykę wnętrza. Okna PCV – dostępne w naszym asortymencie – idealnie wpasują się w wystrój Państwa domu i spełnią pokładane w nich oczekiwania. Profile okienne, oferowane przez firmę Darba z miasta Poznań, to gwarancja jakości i wytrzymałości na lata.

 

W ofercie udostępniamy szeroki wybór profili okiennych, z pewnością znajdą Państwo okna drewniane, aluminiowe i pasywne, które zapewnią doskonałą stylistykę wnętrza. Okna PCV – dostępne w naszym asortymencie – idealnie wpasują się w wystrój Państwa domu i spełnią pokładane w nich oczekiwania. Profile okienne, oferowane przez firmę Darba z miasta Poznań, to gwarancja jakości i wytrzymałości na lata.

Okna na zamówienie z montażem w Poznaniu

Doskonałej jakości okna od lat wykonujemy na zamówienie dla mieszkańców Poznania, którzy są zadowoleni z zakupu najwyższej jakości produktów. Nasze okna energooszczędne drewniane, aluminiowe, oraz PCV zapewnią wygodę użytkowania i niezawodność. Cechuje je bowiem solidna izolacja termiczna i akustyczna. Takie okna są też wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Zachowują doskonały wygląd przez lata, a do tego podnoszą bezpieczeństwo lokali mieszkalnych, usługowych, handlowych, biurowych i innych. Oferta okien na zamówienie wraz z montażem jest atrakcyjna, w Poznaniu zlecenie realizujemy w godzinach dogodnych dla klienta.

Okna pasywne energooszczędne – poznaj ich zalety

Okna energooszczędne to sprawdzone rozwiązanie do nowoczesnych domów pasywnych. Produkty zapobiegają wychłodzeniu wnętrz, dzięki temu, że wykorzystują ciepło dostarczane przez promienie słoneczne, jak również produkowane przez urządzenia domowego użytku. Okna energooszczędne pasywne posiadają ramy i przeszklenie o wysokim współczynniku przenikania ciepła. Dzięki swojej szczelnej obudowie skutecznie przekładają się na mniejsze wydatki na ogrzewanie. Tworzymy okna energooszczędne pasywne drewniane i aluminiowe, aby pasowały stylistycznie do Państwa przestrzeni domowych.

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design oraz interesuje ich szeroka gama kolorystyczna. W dodatku okna aluminiowe są łatwe do utrzymania w czystości.

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane są z kolei bardzo klasyczne i eleganckie. To idealna propozycja dla miłośników naturalnych, ciepłych, przyjaznych materiałów. Świetnie wpisują się w klasyczne wnętrza i stylowe budownictwo.

OKNA PCV

Okna PCV od dawna cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ łączą w sobie funkcjonalność, doskonały wygląd, z przystępną ceną i wysoką jakością. Ich prosty design sprawia, że pasują do każdego pomieszczenia, zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w budynkach komercyjnych. Okna PCV produkujemy na zamówienie, mogą posiadać różne kształty i konfiguracje.

Okna drewniane, pasywne, aluminiowe i PCV dopasowujemy pod kątem indywidualnych potrzeb, dzięki czemu realizujemy nawet nietypowe zamówienia, choćby na profile okienne o niestandardowych wymiarach. Klientom proponujemy rozmaite, sprawdzone rozwiązania i zawsze służymy doradztwem przy wyborze najlepszych z nich.

F.A.Q

Na samym początku trzeba podkreślić, że otrzymasz od nas okna jakościowo najlepsze. W swojej ofercie, zawarliśmy aż 6 różnych rodzajów okien, pochodzących od firm, które od lat figurują jako najlepsze na rynku – aluminiowe, drewniane, z tworzyw sztucznych jak i składające się z połączenia dwóch materiałów.

Cennik okien zależny jest od wymiarów i rodzaju wybranego okna. Ceny do każdego klienta zostają ustalane indywidualnie. Skontaktuj się z nami już dziś i powiedz jakie okna chciałbyś zamówić.

 

-W ofercie znajduje się wiele różnych wzorów do wyboru,

-Drewniane okna postrzegane są jako element luksusowy,

-W przypadku mniejszych lub większych uszkodzeń, można je w prosty sposób naprawić,

-Doskonale wygłuszają dźwięki otoczenia,

-Nie przepuszczają ciepła z pomieszczenia na zewnątrz

-Okna plastikowe cechuje duża dostępność na rynku,

-Istnieją możliwości wykonania okien w dowolnym kształcie,

-Okna plastikowe nie są wymagające w utrzymaniu,

-Ich ceny są niższe, niż ceny bardziej skomplikowanych technicznie okien,

-Mogą zostać wyposażone w funkcje jakimi są systemy antywłamaniowe,

 

Wygoda
Komfort
Jakość
Okna DARBA