DARBA

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe, to bramy otwierane pionowo, w górę. Doskonale sprawdzają się w domach, które niestety nie posiadają zbyt dużej powierzchni.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Wersje rollowane, czyli zwijane pionowo w górę, podobnie do modeli segmentowych nie zajmują zbyt wiele miejsca i są doskonałym rozwiązaniem dla małych domów.

BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE

Model uchylny, drzwi otwierają się na zewnątrz garażu i chowane są pod jego stropem. W naszej firmie oferujemy aż 20 różnych modeli.

O KATEGORII

Wybór bram garażowych do Twojego domu nie jest decyzją łatwą, w końcu chodzi tu o solidność i ich praktyczność. Zarówno tak jak drzwi wejściowe, są one wizytówką domu, zadbaj o to, żeby Twoje wyglądały najlepiej. 

F.A.Q

Gwarantujemy Państwu doskonała jakość w odpowiedniej cenie. Nasze produkty, świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów.

Przede wszystkim jest to duża oszczędność miejsca, bramy tego typu są bardzo bezpiecznym produktem, więc mogą korzystać z nich nawet dzieci. Kolejnymi atutami bram segmentowych, są takie rzecze jak niezwykła szczelność, czy estetyka i elegancja wykonania. 

 W ofercie firmy DARBA, znajdą Państwo duży wybór bram garażowych, które idealnie wpasują się w Państwa dom i będą stanowiły jego piękną wizytówkę.

Ceny bram garażowych są bardzo różne – zależy to od ilości elementów, wielkości bramy, producenta czy materiałów z jakich ma zostać zbudowana. Cena za wykonania bramy zostaje ustalana indywidualnie z klientem, zatem zachęcamy do kontaktu z firmą DARBA. 

Precyzja
Jakość
Bramy DARBA