DARBA

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe, to bramy otwierane pionowo, w górę. Doskonale sprawdzają się w domach, które niestety nie posiadają zbyt dużej powierzchni.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Wersje rollowane, czyli zwijane pionowo w górę, podobnie do modeli segmentowych nie zajmują zbyt wiele miejsca i są doskonałym rozwiązaniem dla małych domów.

BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE

Model uchylny, drzwi otwierają się na zewnątrz garażu i chowane są pod jego stropem. W naszej firmie oferujemy aż 20 różnych modeli.

O KATEGORII

Wybór bram garażowych do Twojego domu nie jest decyzją łatwą, w końcu chodzi tu o solidność i ich praktyczność. Zarówno tak jak drzwi wejściowe, są one wizytówką domu, zadbaj o to, żeby Twoje wyglądały najlepiej.

Bramy garażowe Poznań – poznaj naszą ofertę

Bramy garażowe Darba – montowane w Poznaniu przez naszych wykwalifikowanych fachowców – wyróżnia najwyższy kunszt wykonania. W zależności od wyboru produktu, instalacja może się otwierać automatycznie bądź też manualnie. W drugim przypadku polecamy niezawodne bramy garażowe dwuskrzydłowe, które do Poznania dostarczamy prosto od ich renomowanych dystrybutorów. Instalacje te są tworzone z myślą o niestandardowych wymiarach budynku. Bramy garażowe niezależnie od sposobu otwierania posiadają wysokie parametry systemu izolacji termicznej. Każdy typ bramy stanowi mocną konstrukcję, która zapobiega wychłodzeniu się wnętrza garażowego.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe z montażem w Poznaniu

Bramy garażowe dwuskrzydłowe dostępne w ofercie naszej poznańskiej firmy sprawdzą się u klientów, którzy nie chcą tracić wolnej przestrzeni wnętrza swojego garażu. Bramy te nie wymagają instalowania zaawansowanych konstrukcji do ich automatycznego otwierania. Posiadają za to stopkę i praktyczne ograniczniki do zawiasów i otwarcia skrzydeł, co zapewnia wygodę użytkowania. Montaż bramy garażowej dwuskrzydłowej kierujemy do mieszkańców Poznania, którzy cenią sprawdzone, niezawodne oraz solidne wykonane zabezpieczenia. Wszystkie bramy garażowe – dwuskrzydłowe, segmentowe, uchylne i rolowane – oferujemy w cenach atrakcyjnych dla klienta. Zapraszamy do kontaktu!

F.A.Q

Gwarantujemy Państwu doskonała jakość w odpowiedniej cenie. Nasze produkty, świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów.

Przede wszystkim jest to duża oszczędność miejsca, bramy tego typu są bardzo bezpiecznym produktem, więc mogą korzystać z nich nawet dzieci. Kolejnymi atutami bram segmentowych, są takie rzecze jak niezwykła szczelność, czy estetyka i elegancja wykonania. 

 W ofercie firmy DARBA, znajdą Państwo duży wybór bram garażowych, które idealnie wpasują się w Państwa dom i będą stanowiły jego piękną wizytówkę.

Ceny bram garażowych są bardzo różne – zależy to od ilości elementów, wielkości bramy, producenta czy materiałów z jakich ma zostać zbudowana. Cena za wykonania bramy zostaje ustalana indywidualnie z klientem, zatem zachęcamy do kontaktu z firmą DARBA. 

Precyzja
Jakość
Bramy DARBA