DARBA

DRZWI

drzwi antywłamaniowe

WIKĘD

Drzwi WIKĘD, zapewnij sobie doskonałą jakość połączoną z eleganckim wyglądem i estetycznym wykończeniem. Stalowe drzwi wypełnione pianką poliuretynową świetnie sprawdzą się w Twoim domu.

drzwi zewnętrzne

GERDA

Drzwi zewnętrzne, wejściowe. Drzwi marki GERDA będą idealnie witać Twoich gości. Oferujemy szeroki wybór gustownych drzwi zewnętrznych.

O KATEGORII

Drzwi oferowane przez naszą firmę DARBA z siedzibą w mieście Poznań to doskonały wybór dla Twojego domu. Produkty dostępne w naszej ofercie charakteryzuje wysoka odporność na włamania, mechaniczne uszkodzenia, a także na czynniki atmosferyczne, takie jak opady, wiatr, zmiany temperatur czy promieniowanie UV.

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi zewnętrzne, a szczególnie drzwi antywłamaniowe skutecznie bronią prywatności i utrudniają dostęp do domu osobom niepowołanym, znacznie zwiększając bezpieczeństwo lokali mieszkalnych i firmowych. Solidne drzwi zewnętrzne to także izolacja termiczna i akustyczna. Dlatego drzwi z naszej oferty to zawsze najlepsze wyroby, zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, jak również zrobione z materiałów najwyższego gatunku. Tylko takie drzwi antywłamaniowe zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przez lata.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to również wizytówka domu lub firmy, dlatego nie zapominamy o designie. Nasza kolekcja dostępna w salonie firmowym w mieście Poznań, to dziesiątki wzorów i odcieni. Zawsze podążamy za najnowszymi trendami wnętrzarskimi, ale w naszym asortymencie nie brakuje również klasycznego wzornictwa i stonowanych kolorów. Dlatego właśnie bez trudu można znaleźć odpowiednie drzwi do każdego domu lub lokalu komercyjnego.

Jesteśmy pewni, że szeroki wachlarz produktów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy zawsze służą fachowym doradztwem i wiedzą ekspercką na temat technicznych szczegółów związanych z wyborem drzwi. Dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego salonu.

F.A.Q

Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych – wejściowych, w różnych wariantach kolorystycznych. 

Oferujemy drzwi wykonane z materiałów takich jak: PCV, aluminium, drewna, metalowych i panelowych.

Tak, nasi klienci mogą dowolnie modyfikować wygląd drzwi – oferuejmy szeroki wybór, wzorów, kolorów, jak i przeszkleń do wyboru, czy innych dodatkowych elementów. Będzie się to jednak wiązało z dodatkową opłatą.

Oferujemy drzwi od producentów zajmujących czołowe miejsca na rynku. Charakteryzuje je solidność, profesjonalne wykonanie, jak i bezpieczeństwo przed włamaniami. 

Tak, oferujemy zarówno montaż drzwi jak i innych produktów dostępnych w naszej firmie. 

Solidne
Idealne dla Ciebie
Drzwi DARBA