DARBA

DRZWI

drzwi antywłamaniowe

WIKĘD

Drzwi WIKĘD, zapewnij sobie doskonałą jakość połączoną z eleganckim wyglądem i estetycznym wykończeniem. Stalowe drzwi wypełnione pianką poliuretynową świetnie sprawdzą się w Twoim domu.

drzwi zewnętrzne

GERDA

Drzwi zewnętrzne, wejściowe. Drzwi marki GERDA będą idealnie witać Twoich gości. Oferujemy szeroki wybór gustownych drzwi zewnętrznych.

O KATEGORII

Drzwi oferowane przez naszą firmę DARBA z siedzibą w mieście Poznań to doskonały wybór dla Twojego domu. Produkty dostępne w naszej ofercie — w tym drzwi akustyczne czy drzwi zewnętrzne — charakteryzuje wysoka odporność na włamania, mechaniczne uszkodzenia, a także na czynniki atmosferyczne, takie jak opady, wiatr, zmiany temperatur czy promieniowanie UV.

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi zewnętrzne, a szczególnie drzwi antywłamaniowe skutecznie bronią prywatności i utrudniają dostęp do domu osobom niepowołanym, znacznie zwiększając bezpieczeństwo lokali mieszkalnych i firmowych. Solidne drzwi zewnętrzne to także izolacja termiczna i akustyczna. Dlatego drzwi z naszej oferty to zawsze najlepsze wyroby, zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, jak również zrobione z materiałów najwyższego gatunku. Tylko takie drzwi antywłamaniowe zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przez lata.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to również wizytówka domu lub firmy, dlatego nie zapominamy o designie. Nasza kolekcja dostępna w salonie firmowym w mieście Poznań, to dziesiątki wzorów i odcieni. Zawsze podążamy za najnowszymi trendami wnętrzarskimi, ale w naszym asortymencie nie brakuje również klasycznego wzornictwa i stonowanych kolorów. Poszukujesz drzwi zewnętrznych aluminiowych lub drewnianych? Wszystkie najpopularniejsze modele dostępne są w naszym asortymencie. W salonie przy ulicy ul. Strzeszyńskiej 33 bez trudu znajdziesz odpowiednie drzwi wejściowe z montażem do każdego poznańskiego domu lub lokalu komercyjnego.

Drzwi akustyczne w Poznaniu

Drzwi akustyczne to idealne rozwiązanie dla mieszkańców bloków. Wszechstronny hałas i dynamiczność wydarzeń skutecznie potrafią zepsuć czas wolny. Oferowane przez nas drzwi wygłuszające, w poznańskim salonie DARBA, cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim zahamujesz wszelkie, niepotrzebne odgłosy dochodzące z zewnątrz mieszkania. Specjalna budowa skutecznie uniemożliwia przenikanie fali dźwiękowej, zapewniając mieszkańcom spokój i wyciszenie. Najwyższej jakości drzwi z profesjonalnym montażem w Poznaniu to idealne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb!

Jesteśmy pewni, że szeroki wachlarz produktów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy zawsze służą fachowym doradztwem i wiedzą ekspercką na temat technicznych szczegółów związanych z wyborem drzwi. Dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego salonu.

F.A.Q

Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych – wejściowych, w różnych wariantach kolorystycznych. 

Oferujemy drzwi wykonane z materiałów takich jak: PCV, aluminium, drewna, metalowych i panelowych.

Tak, nasi klienci mogą dowolnie modyfikować wygląd drzwi – oferuejmy szeroki wybór, wzorów, kolorów, jak i przeszkleń do wyboru, czy innych dodatkowych elementów. Będzie się to jednak wiązało z dodatkową opłatą.

Oferujemy drzwi od producentów zajmujących czołowe miejsca na rynku. Charakteryzuje je solidność, profesjonalne wykonanie, jak i bezpieczeństwo przed włamaniami. 

Tak, oferujemy zarówno montaż drzwi jak i innych produktów dostępnych w naszej firmie. 

Solidne
Idealne dla Ciebie
Drzwi DARBA