DARBA

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe stają się coraz bardziej popularne, ponieważ stanowią ciekawą alternatywę dla okien PCV lub okien drewnianych. Takie okna to nowoczesne, trwałe, a do tego energooszczędne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym i nie tylko. To idealna propozycja dla tych, którzy preferują duże przeszklenia podkreślone przez efektownie wyglądające profile okienne. Wszystko dzięki temu, że paleta kolorystyczna okien aluminiowych jest niemal nieograniczona, a do tego mogą mieć różnorodne wykończenia powierzchni. Imitacja drewna, rzucający się w oczy odcień, metalizowana lub błyszcząca powierzchnia profili? Inna barwa po stronie zewnętrznej, a inna po stronie wewnętrznej? Nic trudnego!

Poznaj zalety stolarki aluminiowej

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami stolarki aluminiowej, aby produkować okna nie tylko o niestandardowych wymiarach, ale także o nietypowych kształtach. Aluminium to niezwykle plastyczny materiał. Tworzymy z niego odpowiednie profile, które utrzymają nawet ogromne przeszklenia charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa, w tym do stylu industrialnego czy modernistycznego. Dla budynków zaliczanych do architektury miejskiej, choćby w naszym mieście Poznań, okna aluminiowe to zazwyczaj najlepszy wybór.

System AC-62 Morad

System AC-62 Morad

System AD-50 Morad

System AD-50 Morad

System AF-50 Morad

System AF-50 Morad

System AF-50 Morad

System AF-50 Morad

System AC-77HI Morad

System AC-77HI Morad

System AF-50 EI60 Morad

System AF-50 EI60 Morad

System AF-50PS Morad

System AF-50PS Morad

System AF-50 HI Morad

System AF-50 HI Morad

System AZ-45 Dowrębowy Morad

System AZ-45 Dowrębowy Morad

Stolarka aluminiowa umożliwia nam tworzenie doskonałych profili o świetnych parametrach technicznych. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, wilgoć i negatywne działanie skrajnie niskich i wysokich temperatur. Profile wykonane ze stolarki aluminiowej są długożywotne – promieniowanie UV w żaden sposób nie wpływa na estetykę czy sprawność okien. Nie wymagają one też specjalnych zabiegów konserwacyjnych. W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesne materiały termoizolacyjne, aby produkowane okna aluminiowe cechowały się energooszczędnością.

Okna aluminiowe do poznańskich domów i mieszkań

Okna aluminiowe naszej produkcji wyróżniają się wysokimi parametrami termicznymi. W efekcie czego znakomicie utrzymują one ciepło w domach i mieszkaniach. Są szczelne, co również wpływa na ich doskonałe własności izolacyjne. Montaż okien aluminiowych wykonujemy w Poznaniu w godzinach dogodnych dla klienta.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego salonu firmowego w mieście Poznań, w którym opowiemy o szczegółach i zaprezentujemy ciekawe rozwiązania.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU