DARBA

Rolety i żaluzje

rolety materiałowe

ROLETKI MATERIAŁOWE I ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

Montowane wewnątrz budynku, stanowią elegancką i praktyczną ozdobę wnętrza. Żaluzje materiałowe umożliwiają dowolony dobór kolorów, tak aby idealnie wpasowały się do wnętrza domu.

żaluzje fasadowe

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe, doskonale sprawdzają się w użyciu przy dużych obiektach, dzięki nim można kontrolować poziom nasłonecznienia pomieszczeń, izolują ciepło z zewnątrz, przez co w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód podczas upałów, stanowią także dużą ozdobę domu.

rolety zewnętrzne


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne naokienne - Rolety zostają nałożone bezpośrednio na okno, jest to rozwiązania najczęściej stosowane przy budowie nowych domów. Ich główną zaletą jest to, że skutecznie zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia.

O KATEGORII

Wybór rolet i żaluzji przeznaczonych dla Twojego domu to bardzo ważna kwestia – źle dobrane mogą nie spełniać swojej funkcji, przez co będą bezużyteczne. Wysokiej jakości rolety, dopasowane do okien i wnętrz zapewnią ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, zwiększą prywatność, pomogą utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniach, a do tego wprowadzą ciekawe wzory i kolory. Nasz salon z roletami okiennymi znajdziesz w Poznaniu. 

Zapewniamy doskonałą funkcjonalność, jak i elegancki wygląd, który nada smaku Twojemu domowi.

Rolety Na Wymiar W Poznaniu? DARBA!

Rolety okienne to niezawodna, najczęściej wybierana, gustowna forma zaciemniania pomieszczeń. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, rozwiązanie to idealnie sprawdza się nawet przy najwymyślniejszej bryle budynku. Twój dom wyposażony został w okna o niestandardowych wymiarach? Rolety na wymiar w poznańskim salonie DARBA zostaną skutecznie dopasowane do wymagań i stylów architektonicznych. 

Dopasuj osłony okienne zgodnie do panującego wystroju, podkreślając jego wyjątkowy charakter. Wszystkie oferowane przez nas rolety wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i efektowne. Produkty świetnie zacieniają nawet największe pomieszczenia, umożliwiając Ci realizowanie swoich hobby czy domowy relaks w przytulnej atmosferze.Jeśli szukasz rolet i żaluzji w mieście Poznań to sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz u nas bogaty asortyment w korzystnych cenach, fachowe doradztwo i kompleksowe usługi. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

F.A.Q

W oknach dachowych śmiało można wykorzystać rolety okienne, jednak muszą to być specjalne rolety o przeznaczeniu do okien dachowych. 

Owalne czy trójkątne – można zasłonić okna o każdym kształcie, stosuje się przy tym  rolety plisowane czyli tzw. plisy. Takie rolety muszą zostać wykonane na zamówienie, a firma potrzebuje dokładnych wymiarów okna – zatem najlepiej dostarczyć firmie wykonującej dla nas usługi, dane techniczne, lub wzór okna odrysowany na kartonie. 

W przypadku niemateriałowych rolet, można czyścić je za pomocą gąbki, ścierki i wody z dodatkiem delikatnego detergentu. Kiedy mamy do czynienia z roletami materiałowymi, należy być o wiele bardziej ostrożnym, tak aby ich nie uszkodzić – można użyć tutaj gąbki oraz ciepłej wody, jednak nie powinno się ich zbyt mocno pocierać. 

W wielu przypadkach montaż bezinwazyjny jest możliwy, ponieważ rolety zostają przytwierdzone do okna specjalistycznym, trwałym klejem. 

Wygoda
Ochrona
Żaluzje DARBA