DARBA

Markizy i Pergole

ruslan-zaplatin-V3XCEZqKmak-unsplash

Oferujemy wyprofilowane moskitiery, których struktura zachowuje niezmienny format mimo upływu czasu oraz negatywnego oddziaływania czynników atmosferycznych. Siatki na owady zapewnią doskonały wygląd wnętrz. Świetnie sprawdzają się w poznańskich domach i mieszkaniach.

Wytrzymałe moskitiery z montażem w Poznaniu

Moskitiery naszej produkcji posiadają solidną konstrukcję, którą tworzymy dla Państwa na wymiar, aby perfekcyjnie dopasować ją do ram drzwi i okien. Siatki na owady są stabilne i niesamowicie wytrzymałe. To zapewnia im najwyższą odporność na silne podmuchy, wilgoć czy też niekorzystne działanie skrajnie niskich i wysokich temperatur, w tym też promieniowania UV. Niezawodne i mocne siatki na owady montują w Poznaniu nasi wykwalifikowani fachowcy – zakładamy je w godzinach dogodnych dla klienta.

Moskitiery to gwarancja najwyższej wygody

Oferowane moskitiery zapobiegają przedostawaniu się do pomieszczeń niechcianych motyli i insektów. Wszystkie modele siatek na owady mają strukturę złożoną z niewielkich oczek, które jednocześnie łapią insekty oraz zapewniają delikatny przewiew w mieszkaniu. Dzięki temu rozwiązanie to świetnie sprawdza się w okresie wiosenno-letnim. Wygodne w użytkowaniu moskitiery zdobyły uznanie mieszkańców Poznania za swoją trwałość oraz nowoczesny design. Siatki na owady – w nowoczesnej stylistyce – wykonujemy na zamówienie, po zebraniu niezbędnych wymiarów. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU