DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W DRZWI ANTYWŁAMANIOWE?

Decydując się na budowę czy remont domu, jednym z kluczowym elementów na które powinieneś zwrócić uwagę są zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Standardowe drzwi okazują się zwykle niewystarczające, głównie wówczas, gdy złodziej posiada odpowiednie narzędzia lub spore doświadczenie. Wzmocnione drzwi antywłamaniowe, które możesz nabyć w hurtowni  darba.com.pl  stanowią dla nich najlepszą alternatywę, gdyż są znacznie trudniejsze do sforsowania. 

 

Jakie cechy charakterystyczne posiadają i czym się wyróżniają?

 

Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne są fundamentem ogólnego systemu zabezpieczenia mieszkania. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie lokatorom bezpieczeństwa i ochrony przed złodziejami. Aby były w stanie przetrwać próbę wyważenia czy przewiercenia,  należy właściwie zamontować ościeżnicę. Dodatkowo skrzydło drzwi powinno być zrobione ze stalowej, solidnej ramy, a całość warto wzmocnić kratownicą stworzoną z metalowych prętów utrudniających ich przecięcie. Istotnym ich elementem scalającym są zawiasy uniemożliwiające wyjęcie skrzydła z ościeżnicy. Stąd, montujemy bolce antywłamaniowe, które blokują ich wyjęcie, gdy zawiasy zostaną przecięte.

Niemniej ważne są zamki ze specyficzną konstrukcją. W przypadku standardowej jego wersji, przekręcenie klucza sprawia, że rygle wysuwają się w jednym kierunku.  Budowa drzwi antywłamaniowych pozwala na większą liczbę rygli.  Zwykle ich ilość waha się w przedziale od czterech do czternastu,  co zwiększa ich odporność na wyważenie.  Dodatkowo zamek powinien być wzmocniony osłonkami z mocnej stali, uniemożliwiającej ich przewiercenie. Interesującym rozwiązaniem bywa czujnik nacisku. Podczas próby wyłamania – zamek inicjuje alarmujący sygnał ostrzegawczy.

 

Radość z przebywania w Twoim domu

 
 

Pogoda w Poznaniu nie dopisuje, a Twój pies boi się burzy?  Z naszymi elementami wyposażenia domu żadna pogoda nie zepsuje już Twojego humoru.  Drzwi są odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne.  Każda wolna przestrzeń  drzwi jest wypełniona materiałami zapewniającymi izolację termiczną i dźwiękochłonną, by zapewnić Ci komfort przebywania we własnym mieszkaniu.

Wiemy, jak istotne są wrażenia estetyczne, bo stanowią ważny komponent wyglądu budynku. Proponujemy Ci drzwi zewnętrzne w atrakcyjnych wzorach i kolorach, których styl możesz dopasować sam,  w zależności od własnych upodobań. 

 

Pozwól o siebie zadbać

 
 

Wybrałeś już odpowiednie drzwi? Kolejnym istotnym elementem jest ich poprawny montaż. Aby mogły spełnić swoje zadanie, warto umożliwić  specjalistom  ich zamontowanie. Samodzielna próba ich instalacji może doprowadzić do utraty gwarancji bądź uszkodzenia części skrzydła. Profesjonalna ekipa pracowników jaką posiadamy, zleci wzmocnienie muru w razie potrzeby i oceni poprawność zespolenia ościeżnicy z elementami budynku. Pozwól naszym fachowcom zatroszczyć się o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, a my zagwarantujemy Ci jakość wykonywanych przez nas usług.

Dobór odpowiednich drzwi antywłamaniowych stanowi spore wyzwanie, dlatego nie czekaj. Wiemy, że wymagania naszych klientów rosną z biegiem czasu, gdyż na rynku pojawia się coraz więcej nowych rozwiązań. Gwarantujemy, że specjaliści z hurtowni darba.com.pl w Poznaniu posiadają fachową wiedzę i stale doskonalą swoje umiejętności by móc sprostać wszelkim Twoim oczekiwaniom i odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Dbamy o to, by nasze metody produkowania Poznańskich drzwi antywłamaniowych satysfakcjonowały klientów i zapewniały im bezpieczeństwo, jakiego potrzebują.

Wybierając drzwi antywłamaniowe DARBA z Poznania wspierasz lokalny biznes.  Zapewniamy wszelkie certyfikaty potwierdzające ich klasy, ponadto gwarantujemy Ci najlepszy stosunek jakości do ceny.

Pamiętaj, że zrobimy wszystko, by nie zawieść Twojego zaufania. Możesz na nas liczyć, dlatego już dziś zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.